Zemplínska šírava

Slovenské more

Wellness možnosti

Wellness na Šírave

Wellness na Zemplínskej šírave je ideálnou voľbou pre hostí, ktorí sa chcú zrelaxovať a užiť si príjemné chvíle v tichom a pokojnom prostredí. Táto oblasť ponúka širokú škálu wellness služieb, ktoré zahŕňajú masáže, kúpele, sauny, bazény a ďalšie relaxačné procedúry.

Zemplínska šírava je obklopená prírodou a poskytuje návštevníkom príležitosť prechádzať sa po krásnych miestach, relaxovať na pláži alebo sa venovať rôznym vonkajším aktivitám. A práve po aktívnom dni vonku je skvelé sa vrátiť do wellness centra a nechať sa hýčkať rôznymi procedúrami. 

V neposlednom rade, wellness na Zemplínskej šírave ponúka hostom možnosť stráviť príjemné chvíle so svojimi blízkymi alebo priateľmi. Mnohé wellness centrá majú rodinné izby alebo apartmány, kde si hostia môžu vytvoriť pohodlné a súkromné prostredie pre oddych a relax. Celkovo, wellness na Zemplínskej šírave je ideálnym spôsobom ako si oddýchnuť a načerpať nové sily v krásnom prostredí.

F-WEL-5-093ab393

Thermal ŠÍRAVA SPA Resort - Thermalpark

Užite si výnimočnú relaxáciu. Rôzne sauny v rôznych teplotách s rôznymi vôňami sú tým pravým, čo potrebujete pre správny relax. Rôzne sauny v rôznych teplotách s rôznymi vôňami sú tým pravým, čo potrebujete pre správny relax. Stačí si vybrať.

WELLNESS & SPA THERMAL ŠÍRAVA SPA RESORT