Thermal Park Šírava

Počasie v Košiciach

Košice sú druhé najväčšie mesto na Slovensku a sú situované na východe krajiny. Ležia v blízkosti hraníc s Poľskom, Maďarskom a Ukrajinou v regióne východného Slovenska. Aká je teplota v Košiciach ?

Počasie v Košiciach

V priemere sa v Košiciach vyskytujú teploty v rozmedzí od -3 °C do 23 °C v zime a od 14 °C do 29 °C v lete. V Košiciach je tiež pomerne veľa zrážok, najmä v zime, keď je zvyčajne sneženie. V lete môžu byť dažde a búrky pomerne časté.

Počasie Košice podľa Meteobox.sk

Čo robiť v Košiciach v zlom počasí ?

Počas sychravého, veterného či zimného počasia na šírave môžete navštíviť celoročné otvorený Thermalpark ŠÍRAVA. Ten sa nachádza len 67km, hodinu jazdy z Košíc. Vodný svet Thermal Parku šírava pozostáva z štyroch vnútorných bazénov – relaxačného, masážneho, vlnového a detského – a štyroch vonkajších bazénov – dvoch termálnych, masážneho a oddychového. Vnútorné a vonkajšie bazény sú vybavené vodnými a vzduchovými tryskami a masážnymi tryskami. Okrem toho sa vo wellness centre nachádza fínska, bylinková, parná a infra sauna a Thermal SPA s procedúrami ako masáže a vaňové kúpele. Vodný svet je pripravený aj na slnečné letne počasie. V lete sú pripravené lehátka na trávniku, aby ste si mohli vychutnať letné počasie. Zľavnené vstupy nájdete na stránke e-shopu Thermal Parku šírava.

Thermal Park na Zemplínska Šírava
Thermal Park Šírava je pripravený na každé počasie

Aktuálne počasie v Košiciach

Počasie v Košiciach aktuálne.

iMeteo.sk

Comments are closed.