Masáž lávovými kameňmi

Masáž lávovými kameňmi 

Masáž lávovými kameňmi je druh terapeutickej masáže, pri ktorej sa používajú vyhriate lávové kamene na masírovanie tela.

O masáži

Tento typ masáže je zvyčajne vykonávaný s použitím tepla a môže pomôcť zmierniť stres, zlepšiť krvný obeh a uvoľniť svalové napätie. Lávové kamene môže tiež pomôcť zlepšiť celkové zdravie a pohodu tela a mysle.

Masáž lávovými kameňmi v Michalovciach

Masáž v Michalovciach, ktorá zahŕňa lávové kamene môžete nájsť najbližšie v Thermal Parku Šírava. Zemplínska Šírava sa nachádza len 3 km od mesta Michalovce. V Thermal Parku Šírava nájdete viacero masáži lávovými kameňmi a to chrbta, nôh alebo celého tela.

Wellness na Šírave
Wellness na Šírave ponúka aj masáže lávovými kameňmi

Zdravotné benefity

Masáž lávovými kameňmi je vykonávaná s cieľom zlepšiť celkové zdravie a pohodu tela a mysle. Lávové kamene sú prírodným zdrojom tepla a obsahujú minerály, ktoré sa uvoľňujú do tela počas masáže. Toto teplo môže pomôcť zmierniť svalové napätie a zlepšiť krvný obeh. Takáto masáž môže tiež pomôcť zlepšiť stav pokožky a zvýšiť hladinu energie v tele. V niektorých prípadoch môže byť táto masáž tiež použitá ako doplnok k iným terapiám, ako je napríklad aromaterapia alebo reflexná masáž chodidiel.

Lávové kamene
Lávové kamene

Tieto veci ste o masáži nevedeli

Minerály, ktoré sa uvoľňujú

Lávové kamene sú prírodným zdrojom tepla a obsahujú minerály, ktoré sa uvoľňujú do tela počas masáže. Toto teplo môže pomôcť zmierniť svalové napätie a zlepšiť krvný obeh.

Za pomoci oleja

Masáž lávovými kameňmi sa zvyčajne vykonáva s použitím oleja alebo krému, aby sa zabezpečila hladkosť pohybu kameňov po pokožke.

Uvoľnenie svalstva

Lávové kamene sa používajú na uvoľnenie svalstva počas masáže tak, že sa položia na svaly alebo sa použijú na masírovanie svalov. Teplo lávových kameňov sa prenáša do svalov a pomáha uvoľniť napätie a svalové kŕče.

Vyskúšajte lávovú masáž

Lávovú masáž môžete vyskúšať priamo v Thermal Parku Šírava, stačí sa informovať na telefónnom čísle +421 944 383 486 alebo +421 56 285 20 20. Pripadne priamo na stránke Thermal Parku Šírava.

Comments are closed.